SHOWROOM

Showroom to wyjątowe miejsce w którym przyszłe Panny Młode moga zapoznać się z kolekcją Projektantki Sylwii Kopczyńskiej. To jedno z wielu miejsc w Polsce gdzie są dostępne suknie Kopczyńskiej, które również można spotkać w salonach w Niemczech, Austrii, Irlandii, Francji czy Chin.

W Showroom dostępne sa suknie Kopczyńskiej z Kolekcji Light 2018 oraz wybrane modele z poprzednich kolecji które uzyskały miano bestselerów oraz modeli ulubionych przez branże medialne.

Projektantka spod której ręki wychodzą kolekcje od 2012 roku. Projekty Kopczyńskiej są pełne delikatności, przezroczystości, kobiecości i bajkowych tiuli.

Sylwia Kopczyńska jedna z najbardziej utalentowanych polskich projektantek sukni ślubnych odsłania kolekcje 2018 LIGHT.


Projektantka, której suknie dostępne są w wybranych salonach w Polsce, projektantka którą zachwycił się świat. Obecnie suknie można kupić w Niemczech, Austrii czy chociażby Francji gdzie w Paryżu suknie ślubne Kopczyńskiej znalazły się wśród największych nazwisk projektantów tego świata.


Suknie Sywlii Kopczyńskiej zostały docenione rowniez przez włoskiego VOGUE'a, który wielokrotnie publikował jej projekty.

Sylwia Kopczyńska